Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Úvodní stránka » Masáže » Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda je jemná manuální terapie, díky jejíž pomoci jsou klouby a obratle bezpečně naváděny zpět do svých správných poloh.

Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže jako např. výrony způsobené nehodami nebo při sportu, rozdílná délka dolních končetin, zkrácení svalů nebo i citové problémy člověka.

Při léčení Dornovou metodou se uvolňují fyzické i psychické bloky, můžeme ji tedy považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.

 

Četnost ošetřování je individuální a již po dvou ošetřeních by se měla dostavit úleva.

Optimální je ošetření 1 - 2 krát týdně, ve vleklých a těžších případech může léčení trvat i několik měsíců.

Důležitá je i spolupráce pacienta, který by měl doma provádět samostatná cvičení a vyvarovat se škodlivých návyků, jako je například křížení nohou při sezení (tzv. noha přes nohu) apod. Současně je nutné během léčby a po ošetření dostatečně pít, aby se uvolněné nečistoty a usazeniny z kloubů a vazů mohly dobře vylučovat. Tělo se tak také snáze zbavuje všech svých jedů. 

Průběh ošetření: půl hodina jemné masáže na uvolnění, po ní samotná hodinová terapie zakončená opět jemnou masáží zad a nohou na zklidnění.
 

Délka Rozsah terapie Cena
120 min. Dornova metoda + Breussova masáž 1200,- Kč

Novinky

Novinka v nabídce masáží

Přidáno: 4. 2. 2019 - Masáž s peelingem a detoxikačním nebo výživovým zábalem

KM -kadeřnictví, masáže

Přidáno: 31. 10. 2017 - Přestěhovala jsem se...

Všechny novinky »

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací